Skip to main content

O společnosti

Omega Pharma je dynamickou spoločnosťou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a celkovú spokojnosť. Špecializuje sa na predaj voľno predajných liečiv, zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, i v širokej distribúcii tzv. mass-marketu. Je súčasťou globálnej skupiny Omega Pharma - Perrigo so sídlom v Belgicku a Michigane, s pôsobnosťou vo viac než 80 krajinách sveta, zamestnáva tamer 13.000 ľudí a existuje už 130 rokov.
 

korporátne stránky

1987

Belgická Omega Pharma Group vznikla v roku 1987 ako malá firma s 2 ľuďmi a vstupným kapitálom 7500 euro. Dnes pôsobí v 35 krajinách a zam,estnáva viac než 2 500 ľudí. Celosvetovo patrí medzi prvých desať hráčov na globálnom OTC trhu. Za úspešným rozvojom firmy stojí predovšetkým prvotriedna kvalita a vysoká účinnosť všetkých produktov, ktoré zvyšujú kvalitu života, čím si získali zákazníkov po celom svete.

2008

V roku 2008 nadnárodná skupina Omega Pharma Group vstúpila na český trh prostredníctvom akvizície českého výrobcu Altermed Corporation. Vstup investora priniesol zmenu názvu pôvodného českého výrobcu na Omega Altermed, neskôr na Omega Pharma, zmenu loga i sídla spoločnosti.

2014

V roku 2014 americká spoločnosť Perrigo Company získala spoločnosť Omega Pharma Holding. Perrigo company je svetovým lídrom v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti a popredným poskytovateľom OTC produktov a značiek v celej Európe a Spojených štátoch.

Základné hodnoty

Rešpekt

Preukazujeme hodnotu, ktorú si navzájom udržiavame

Integrita

Robíme to, čo je správne

Zodpovednosť

Sme zodpovední za naše konanie

Produkty a značky

Coldrex

Paranit

Lactacyd