O nás

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikálnej kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, iv širokej distribúcii tzv mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Vysoká miera špecializácie, profesionalita a špičkový zákaznícky servis umožnili dynamický rozvoj firmy a jej zaradenie medzi významných hráčov na trhu.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenou firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a celkovú spokojnosť. Je držiteľom množstva patentov a unikátnych riešení, ktoré sa premietli do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových rád.

Firma dnes disponuje vlastným vývojovým centrom špičkovej úrovne. V oblasti výskumu a jeho aplikácie spolupracujeme nielen s renomovanými pracoviskami v Českej republike, ale aj v celej Európe.
Z vlastného výskumného laboratória pochádzajú produkty registrované na Úrade priemyselného vlastníctva v ČR . Výrobky Omega Pharma sú pravidelne prezentované na svetových odborných fórach vynálezov a unikátnych produktov v danom obore.

Sme účastníkom vývoja a výskumu produktov s garantovanou podporou štátnych organizácií u nás a k našim prioritám patrí nielen vývoj, ale aj zodpovedné klinické testovanie každého produktu pred jeho uvedením na trh.

Vďaka vedeckým úspechom môžeme vyrábať produkty s vysokým fyziologickým účinkom, ktorý sme schopní aj garantovať.

Sme držiteľom certifikátov ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 na výrobu zdravotníckych prostriedkov, ktoré nám udelila renomovaná spoločnosť Det Norske Veritas.